محل تبلیغات شما

سلام

عید کرونایی تون  به سلامت رد شه ایشالا

امید وارم حالتون خوب باشه و کرونا دستش بهتون نرسیده باشه و نرسه

این کرونا ویروس هرچند گند زده تو زندگی همه ولی انگار برای تلویزیون خیلی هم بد نبوده

دیروز داشتم یه دور در شبکه می زدم  باورتون می شه بگم داشتن همزمان پیشتازان فضا و مردعنکبوتی و فرار از زندان می گذاشتن تازه روز های قبلش هم ارباب حلقه ها و دنیا ژوراسیک پخش می کردن حالا درسته قدیمی و تکراری هستن ولی خوب برای صداسیما یه پیشرفته اخه بدبختا دارن همه ی تلاششون رو می کنن مردم تو خونه بمونن 

من خودم الان سه هفته هست که از تو خونه ت نخوردم وقتی مامانت ماما باشه همین میشه دیگه دیگه کم کم دارم می پوسم حتی یک هفته قبل از تعطیلط مدارس نگذاشت برم و همون موقع هم گفت نمی گذاره تا عید برم (از شما چه پنهون اون موقع خیلی ذوق کردم اخه از کجا می دونستم قراره به این فلاکت بیفتم )

دیروز به مامانم گفته بودن که 5 روز اول عید رو که همه تعطیل هستن رو هم باید بخاطر کرونا برن بنده خدا می گفت از سرکارش تا تو خونه هرکی رو بیرون دیده فحشش داده

به هر حال  بهتره تو خونه بمونید اگر هم حوصلتون  سر میره فکر کنم بتونم کمکتون کنم چون منم اولش این طور بودم ولی حالا یاد گرفتم چی کار کنم فقط بهم بگید چه کاری رو بیشتر دوست دارید تا یه ایده بهتون بدم

البته امیدوارم که بتونم

ببخشید نمکش کم بود اخه فکر می کنم نباید با موضوعی که برای بقیه درد و رنج داره زیاد شوخی کرد

خداحافظ

امتحان های هفت روزه

واقعا!!!!شوخی میکنی

برنامه های بر باد رفته ی من برای عید امسال

هم ,رو ,تو ,خونه ,کرونا ,کنم ,تو خونه ,باشه و ,هم باید ,رو هم ,باید بخاطر

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها